Wrocław

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Wrocław

ul. Jerzmanowska 19
54-530 Wrocław
biuro@caldo-wentylacja.pl

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A.: 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

DZIAŁ HANDLOWY

  • Filip Pawlowski

tel. 667 257 077
filip.pawlowski@caldo.pl

  • Dawid Budzyn

tel. 665 005 658
dawid.budzyn@caldo.pl

  • Bartosz Muraczewski

tel. 667 047 077
bartosz.muraczewski@caldo.pl

  • Wojciech Nowik

tel. 667 137 007
wojciech.nowik@caldo.pl

  • Janusz Kulej

tel. 667 177 657
janusz.kulej@caldo.pl

  • Remigiusz Cynien

tel. 667 127 027
remigiusz.cynien@caldo.pl

DZIAŁ NARZĘDZI

  • Michał Ścigaj

tel. 667 167 025
michal.scigaj@caldo.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Mateusz Bychawski

tel. 515 532 938
mateusz.bychawski@caldo.pl

  • Arkadiusz Sołtysiak

tel. 691 541 551
arkadiusz.soltysiak@caldo.pl

  • Ewa Kvashnina

tel. 535 446 039
ewa.kvashnina@caldo.pl

  • Michał Król

tel. 667 297 097
michal.krol@caldo.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

  • Karol Gołąb

tel. 667 406 670
karol.golab@caldo.pl

  • Anna Pawelska

tel. 667 257 127
anna.wojs@caldo.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885 423 502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

 

DZIAŁ WENTYLACJI

  • Adrian Nowaczek

tel. 667 257 027
adrian.nowaczek@caldo.pl

  • Edyta Dziuba

tel. 885 805 106
edyta.dziuba@caldo.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.