Poznań

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Poznań

ul. Jasielska 7
60-476 Poznań
biuro@caldo-wentylacja.pl

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A. :                     89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas:                  89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Tomasz Bromber

tel. 665 405 242
tomasz.bromber@caldo-izolacja.pl

  • Szymon Janiszczak

tel. 665 405 244
szymon.janiszczak@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Krystecki

tel. 667 927 547
maciej.krystecki@caldo-izolacja.pl

  • Artur Krysiak

tel. 667 927 388
artur.krysiak@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ NARZĘDZI

  • Michał Ścigaj

tel. 667 167 025
michal.scigaj@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Edyta Adamkiewicz

tel. 665 405 246
edyta.adamkiewicz@caldo-izolacja.pl

  • Karolina Sygnet

tel. 667 167 396 
karolina.sygnet@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ WENTYLACJI

  • Maciej Sowiński

tel. 885 805 137
maciej.sowinski@caldo-wentylacja.pl

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885-423-502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

 

 

 

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.