Szczecin

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Szczecin

ul. Struga 62-64
70-784 Szczecin

biuro@caldo-wentylacja.pl

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 7.30 - 16:00
 

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A.: 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Łukasz Szulc

tel. 667 927 547
lukasz.szulc@caldo.pl

  • Adrian Baran

tel. 667 167 014
adrian.baran@caldo.pl

  • Joanna Stadnik

tel. 667 167 024
joanna.stadnik@caldo.pl

DZIAŁ NARZĘDZI

  • Michał Ścigaj

tel. 667 167 025
michal.scigaj@caldo.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Estera Adryjanowska

tel. 667 007 335
estera.adryjanowska@caldo.pl

  • Wioletta Paciorek

tel. 667 047 062
wioletta.paciorek@caldo.pl

  • Urszula Pawluczuk

tel. 885 805 529
urszula.pawluczuk@caldo.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885 423 502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

DZIAŁ WENTYLACJI

  • Piotr Strumiński

tel. 885 805 130
piotr.struminski@caldo-wentylacja.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl

 

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.