Toruń

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Toruń

ul. Wapienna 6/8
87-100 Toruń
biuro@caldo-wentylacja.pl

Biuro Spółki:

ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A.: 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Konrad Franaszek

tel. 887 887 726
konrad.franaszek@caldo.pl

  • Aleksander Paczkowski
tel. 663 308 608
aleksander.paczkowski@caldo.pl
  • Krzysztof Kudliński

tel. 885 066 017
krzysztof.kudlinski@caldo.pl

  • Patryk Potkański

tel. 885 105 026
patryk.potkanski@caldo.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Krzysztof Pytel

tel. 885 105 355
krzysztof.pytel@caldo.pl

  • Kamila Jagiełło
tel. 885 105 185
kamila.jagiello@caldo.pl

 

 
 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Piotr Wełnowski 

tel. 885 051 012
piotr.welnowski@caldo.pl

  • Paweł Krzesimowski
tel. 669 247 400
pawel.krzesimowski@caldo.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885 423 502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.