Łódź

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Łódź
ul. Św. Teresy 178
91-222 Łódź
biuro@caldo-wentylacja.pl

Biuro Spółki:

ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A. :                     89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas:                  89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Maja Rzetelska 

tel. 885 101 150
maja.rzetelska@caldo-izolacja.pl

  • Agnieszka Gronowicz

tel. 887 887 348
agnieszka.gronowicz@caldo-izolacja.pl

  • Konrad Franaszek

tel. 887 887 726
konrad.franaszek@caldo-izolacja.pl

  • Bartłomiej Olczyk

tel. 887 887 739
bartlomiej.olczyk@caldo-izolacja.pl

  • Wojciech Górski

tel. 605 409 609
wojciech.gorski@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Robert Kowalewski
tel. 603 805 905
robert.kowalewski@caldo-izolacja.pl
 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Robert Kowalewski

tel. 603 805 905
robert.kowalewski@caldo-izolacja.pl

  • Adrian Bielasik

tel. 885 423 508
adrian.bielasik@caldo-wentylacja.pl

  • Agnieszka Strzępka

tel. 669 902 900
agnieszka.strzepka@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885-423-502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl


<

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.