Białystok

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Białystok

ul. Hurtowa 2
15-399 Białystok
biuro@caldo-wentylacja.pl
 

 

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

ING Bank Śląski S.A. : 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Paweł Siemieniuk

tel. 666 854 682
pawel.siemieniuk@caldo.pl

  • Karol Lewonowski

tel. 885 066 002
karol.lewonowski@caldo.pl

  • Marta Redlińska

tel. 666 854 682
marta.redlinska@caldo.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Daniel Borowski

tel. 885 805 031
daniel.borowski@caldo.pl

 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMOWIEŃ I LOGISTYKI

  • Grzegorz Tomal

tel. 609 304 340
bialystok@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ WENTYLACJI

  • Izabela Król - Ciulkin

tel. 885 805 129
izabela.krol-ciulkin@caldo-wentylacja.pl

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885 423 502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl

 

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.