Kraków

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Kraków

ul. Brandla 1
30-732 Kraków
biuro@caldo-wentylacja.pl

Biuro Sprzedaży i Magazyn:
ul. Brandla 1
30-732 Kraków

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

CZYNNE:

Poniedziałek - Piątek

7:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A.: 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

DZIAŁ HANDLOWY

  • Mateusz Gefert

tel. 603 923 023
mateusz.gefert@caldo.pl

  • Michał Świerczewski

tel. 695 809 804
michal.swierczewski@caldo.pl

  • Grzegorz Pisarski

tel. 885 423 509
grzegorz.pisarski@caldo.pl

  • Artur Wiktor

tel. 885 032 585
artur.wiktor@caldo.pl

  • Maciej Lis

tel. 601 937 927
maciej.lis@caldo.pl

  • Tomasz Ryba

tel. 601 503 803
tomasz.ryba@caldo.pl

  • Grzegorz Uzar
tel. 605 785 903
grzegorz.uzar@caldo.pl
  • Bartosz Pojnar

tel. 605 785 905
bartosz.pojnar@caldo.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Marek Broda

tel. 605 785 904
marek.broda@caldo.pl

  • Katarzyna Lisowska

tel. 603 603 298
katarzyna.lisowska@caldo.pl

  • Sebastian Płaszewski

tel. 665 405 907
sebastian.plaszewski@caldo.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ        

  • Jakub Brodacki

tel. 885 105 235
jakub.brodacki@caldo.pl

  • Łukasz Świerczyński

tel. 885 045 010
lukasz.swierczynski@caldo.pl

  • Anna Chyćko

tel. 885 423 506
anna.chycko@caldo-wentylacja.pl

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI

  • Krzysztof Dzięciołowski

tel. 603 603 720
krzysztof.dzieciolowski@caldo.pl

  • Łukasz Papros

tel. 885 102 994
lukasz.papros@caldo-wentylacja.pl

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885 423 502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl

 

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.