Lublin

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Lublin

ul. Rapackiego 15
20-150 Lublin
biuro@caldo-wentylacja.pl
tel.: 81 441 59 05
 

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A.: 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Błażej Kwiatkowski

tel. 607 767 307
blazej.kwiatkowski@caldo.pl

  • Magdalena Wilczewska

tel. 885 066 018
magdalena.wilczewska@caldo.pl

  • Maciej Dąbrowski

tel. 693 109 309
maciej.dabrowski@caldo.pl

  • Monika Szczepanek

tel. 885 066 013
monika.szczepanek@caldo.pl

  • Paweł Iracki

tel. 669 404 401
pawel.iracki@caldo.pl

 

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Jarosław Mierzwa

tel. 885 066 037
jaroslaw.mierzwa@caldo-wentylacja.pl

  • Dorota Tybulczuk

tel. 885 805 037
dorota.tybuczuk@caldo.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Ewa Weżyk-Jabłońska

tel. 885 066 020
ewa.wezyk-jablonska@caldo.pl

  • Beata Czajka-Tęsna

tel. 885 066 008
beata.czajka-tesna@caldo.pl

  • Kamila Karwacka

tel. 605 138 686
kamila.karwacka@caldo.pl

DZIAŁ LOGISTYKI I MAGAZYN

  • Łukasz Czopek

tel. 887 887 794
lukasz.czopek@caldo.pl

  • Tomasz Kazimierczak

tel. 781 094 656
tomasz.kazimierczak@caldo.pl

 

 

DZIAŁ WENTYLACJI

  • Robert Baran

tel. 885 805 109
robert.baran@caldo-wentylacja.pl

  • Arkadiusz Turczyn

tel. 885 805 117
arkadiusz.turczyn@caldo-wentylacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885-423-502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl



 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.