Sosnowiec

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Sosnowiec

ul. Orląt Lwowskich 145
41-208 Sosnowiec
biuro@caldo-wentylacja.pl
 

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A.: 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Wojciech Śmiłowski

tel. 885 101 181
wojciech.smilowski@caldo.pl

  • Justyna Marcol

tel. 669 881 600
justyna.marcol@caldo.pl

  • Patryk Maj

tel. 885 101 130
patryk.maj@caldo.pl

  • Marcin Śliwiński

tel. 665 345 045
marcin.sliwinski@caldo.pl

  • Grzegorz Lipok

tel. 885 105 315
grzegorz.lipok@caldo.pl

  • Mariusz Łopuszański

tel. 603 308 308
mariusz.lopuszanski@caldo.pl

  • Rafał Wojnicki

tel. 885 051 003
rafal.wojnicki@caldo.pl

  • Marcin Rosół

tel. 693 607 807
marcin.rosol@caldo.pl

  • Barbara Borecka

tel. 887 887 702
barbara.borecka@caldo.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

tel. 32 299 14 08

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885 423 502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.