Warszawa

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA Sp. z o.o.

Oddział Warszawa

Biuro: ul. Szeligowska 42

Magazyn: ul. Szeligowska 77

01-320 Warszawa

biuro@caldo-wentylacja.pl

biuro tel: 665 405 906

biuro tel: 885 105 245

 

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A.: 89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas: 89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

PEKAO S.A.: 55 1240 4807 1111 0011 0893 8837

DZIAŁ HANDLOWY

  • Bartłomiej Matynia

tel. 695 806 809
bartlomiej.matynia@caldo.pl

  • Daniel Jaworski

tel. 885 045 013
daniel.jaworski@caldo.pl

  • Jakub Śliwiński

tel. 885 032 501
jakub.sliwinski@caldo.pl

  • Adrian Malec

tel. 665 281 500
adrian.malec@caldo.pl

  • Maciej Drej

tel. 665 804 104
maciej.drej@caldo.pl

  • Radosław Markiewicz

tel. 693 904 404
radoslaw.markiewicz@caldo.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Anna Jagielińska

tel. 885 105 245
anna.jagielinska@caldo.pl

  • Maciej Kołodziejczyk

tel. 665 405 906 
maciej.kolodziejczyk@caldo.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Rafał Jędral

tel. 885 805 104
rafal.jedral@caldo-wentylacja.pl

  • Sylwia Wójcicka

tel. 885 100 376
sylwia.wojcicka@caldo.pl

LOGISTYKA / MAGAZYN

  • Krzysztof Karaś

tel. 885 045 002
krzysztof.karas@caldo.pl

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885 423 502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Sylwia Koralik-Bajak

tel. 885 805 124
sylwia.koralik-bajak@caldo-wentylacja.pl

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

MARKETING

marketing@caldo.pl

 

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.