O CALDO

Strona główna » O CALDO

GRUPA CALDO, w skład której wchodzą marki CALDO-IZOLACJA, CALDO-WENTYLACJA i CALDO-SOLUTION jest dystrybutorem i dostawcą izolacji technicznych, zabezpieczeń przeciwpożarowych, systemów zawieszeń dla HVAC, elektronarzędzi oraz systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. 

Jest to w 100% polska firma działająca na rynku od blisko 30 lat. Aktualnie CALDO posiada 15 oddziałów na terenie całej Polski z główną siedzibą w Krakowie oraz sieć własnych magazynów o łącznej powierzchni 30 000 m2.
 
 
W ofercie firmy można znaleźć artykuły światowych producentów, takich jak: ROCKWOOL, ARMACELL, ISOVER, PAROC, PROMAT, K-FLEX, SMAY, KAIMANN, HYUNDAI, MILWAUKEE, MAKITA oraz wiele innych.
 
GRUPA CALDO jest nastawiona na budowę trwałej wartości w biznesie, skupiając się na relacjach z Klientami, dla których chce być doradcą i partnerem. Firma chce w pełni zrozumieć oczekiwania i problemy swoich Klientów, aby zawsze dostarczać im najefektywniejsze rozwiązania na rynku, nieszablonowo rozwiązując problemy, dzięki wiedzy, doświadczeniu i aktywnej postawie zespołu.
 

NAJWAŻNIEJSZĄ SIŁĄ CALDO SĄ LUDZIE!

Blisko 300 Pracowników, w tym 65 Doradców Handlowych.

W CALDO wierzymy, że najważniejszą wartością firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Zarówno pracownicy, jak i partnerzy biznesowi, z którymi współpracujemy i razem tworzymy jedną drużynę #CaldoTeam. W naszej codziennej pracy kierujemy się zbiorem wartości, na których czele stoi szacunek do drugiego człowieka.

#CaldoWartości:

- Szacunek,

- Profesjonalizm,

- Lojalność,

- Współpraca,

- Zaangażowanie.

 

GRUPA CALDO posiada flotę własnych samochodów dostawczych, która obecnie liczy 45 autDzięki temu sprawnie realizuje zamówienia na terenie całej Polski! 

 

 

GRUPA CALDO - SPRAWNY PARTNER W TWOIM BIZNESIE!