Dzień Otwarty w CALDO SOSNOWIEC

Strona główna » Aktualności

Zainteresowani przejściami ogniowymi mogli zobaczyć jak działają one w praktyce. Firma ALFASEAL zorganizowała pokaz palenia ścianki, na której umieszczono przejścia PPOŻ. To nie wszystko, ponieważ każdy chętny mógł przejść szkolenie na wykonawcę takich przejść. 

Tego dnia odbyło się również inne szkolenie. Głodni wiedzy mogli dowiedzieć się od firmy K-FLEX jak izolować kauczukiem. Teorie przekładali na praktykę. Na wcześniej przygotowanych stanowiskach, chwytali matę kauczukową, odpowiednie narzędzia i sprawdzali ile zapamiętali. Pomocą służyli przedstawiciele K-FLEX. 

Nie zabrakło także rywalizacji. Konkurs NICZUK polegał na złożeniu odpowiedniej konstrukcji na czas. Najlepsi mogli liczyć na nagrody. 

Fani elektronarzędzi mieli do dyspozycji stanowiska MILWAUKEE, na których mogli testować i sprawdzać narzędzia. Poszukujący rekuperatorów zapoznali się z produktami DEFRO. Na Dniu Otwartym CALDO SOSNOWIEC pojawili się również przedstawiciele NANOCLEAN AIR, którzy pokazywali jak w prosty sposób, z pomocą ich produktu, wyczyścić klimatyzację. TENSOR GRIP/QUIN GLOBAL pokazał jak łatwo używa się kleju kontaktowego do izolacji i jak bardzo ułatwia on prace.