Wrocław

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA  Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne Sp. z o.o.

Oddział Wrocław

ul. Jerzmanowska 19
54-530 Wrocław
biuro@caldo-wentylacja.pl

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A. :                     89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas:                  89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Filip Pawlowski

tel. 667 257 077
filip.pawlowski@caldo-izolacja.pl

  • Dawid Budzyn

tel. 665 005 658
dawid.budzyn@caldo-izolacja.pl

  • Bartosz Muraczewski

tel. 667 047 077
bartosz.muraczewski@caldo-izolacja.pl

  • Wojciech Nowik

tel. 667 137 007
wojciech.nowik@caldo-izolacja.pl

  • Janusz Kulej

tel. 667 177 657
janusz.kulej@caldo-izolacja.pl

  • Remigiusz Cynien

tel. 667 127 027
remigiusz.cynien@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Mateusz Bychawski

tel. 515 532 938
mateusz.bychawski@caldo-izolacja.pl

  • Arkadiusz Sołtysiak

tel. 691 541 551
arkadiusz.soltysiak@caldo-izolacja.pl

  • Michał Król

tel. 667 297 097
michal.krol@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

  • Karol Gołąb

tel. 667 406 670
karol.golab@caldo-izolacja.pl

  • Ewa Kvashnina

tel. 667 257 127
ewa.kvashnina@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885-423-502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

 

Lokalizacja siedziby