Warszawa

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA  Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne Sp. z o.o.

Oddział Warszawa

ul. Szeligowska 47A
01-320 Warszawa
biuro@caldo-wentylacja.pl
tel. 22 111 01 01
tel./fax.: 22 758 04 42

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A. :                     89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas:                  89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Rafał Kraszewski

tel. 885 032 501
rafal.kraszewski@caldo-izolacja.pl

  • Kamil Nikisz

tel. 727 650 703
kamil.nikisz@caldo-izolacja.pl

  • Anna Szymczyk

tel. 885 045 013
anna.szymczyk@caldo-izolacja.pl

  • Adrian Malec

tel. 665 281 500
adrian.malec@caldo-izolacja.pl

  • Tomasz Olędzki

tel. 693 604 404
tomasz.oledzki@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Drej

tel. 665 804 104
maciej.drej@caldo-izolacja.pl

  • Radosław Markiewicz

tel. 693 904 404
radoslaw.markiewicz@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Krzysztof Komorowski

tel. 885 805 111
krzysztof.komorowski@caldo-wentylacja.pl

  • Rafał Jędral

tel. 885 805 104
rafal.jedral@caldo-wentylacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Marcin Pułkowski

tel. 693 744 704
marcin.pulkowski@caldo-izolacja.pl

  • Paulina Kubuj

tel. 691 103 903
paulina.kubuj@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885-423-502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja siedziby