Toruń

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA  Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne Sp. z o.o.

Oddział Toruń

ul. Wapienna 6/8
87-100 Toruń
biuro@caldo-wentylacja.pl
tel. 56 623 10 12

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

ING Bank Śląski S.A. :                     89 1050 1953 1000 0090 3044 8212

Bank BGŻ BNP Paribas:                  89 1600 1462 1876 7813 3000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Łukasz Dudkiewicz

tel. 609 891 177
lukasz.dudkiewicz@caldo-izolacja.pl

  • Piotr Rojowski

tel. 885 066 017
piotr.rojowski@caldo-izolacja.pl

  • Igor Januszewski

tel. 885 101 150
igor.januszewski@caldo-izolacja.pl

  • Aleksander Paczkowski
tel. 663 308 608
aleksander.paczkowski@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Andrzej Gołąbiewski

tel. 885 051 012
andrzej.golabiewski@caldo-izolacja.pl

  • Kamila Jagiełło
tel. 885 105 185
kamila.jagiello@caldo-izolacja.pl

 

 
 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Kinga Fyda

tel. 885 105 375
kinga.fyda@caldo-izolacja.pl

  • Paweł Krzesimowski
tel. 669 247 400
pawel.krzesimowski@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885-423-502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl

 

 

Lokalizacja siedziby