Łódź

Strona główna » Kontakt

CALDO-WENTYLACJA  Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne Sp. z o.o.

Oddział Łódź
ul. Duńska 1
91-204 Łódź
biuro@caldo-wentylacja.pl
tel. 42 652 80 47

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

NIP: 679-31-08-496
REGON: 360842042
KRS: 0000544898

DZIAŁ HANDLOWY

  • Wojciech Górski

tel. 605 409 609
wojciech.gorski@caldo-izolacja.pl

  • Konrad Franaszek

tel. 887 887 726
konrad.franaszek@caldo-izolacja.pl

  • Mateusz Kostecki

tel. 887 887 348
mateusz.kostecki@caldo-izolacja.pl

  • Łukasz Dudkiewicz

tel. 609 891 177
lukasz.dudkiewicz@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Robert Kowalewski
tel. 603 805 905
robert.kowalewski@caldo-izolacja.pl
 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Maciej Grochowski

tel. 885 423 508
maciej.grochowski@caldo-izolacja.pl



DZIAŁ WINDYKACJI

  • Aneta Romańska

tel. 885-423-502
aneta.romanska@caldo-wentylacja.pl

 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Anna Ostrowska

tel. 885 944 965
anna.ostrowska@caldo-wentylacja.pl


 

Lokalizacja siedziby